Nyhetslista stängda handelsdagar 2019-02-23 0:42 http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2837755 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 18 februari]]> Wed, 20 Feb 2019 08:56:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2831870 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 11 februari]]> Mon, 04 Feb 2019 13:06:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2829354 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 7 februari]]> Thu, 31 Jan 2019 12:31:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2828646 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 6 februari]]> Wed, 30 Jan 2019 15:49:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2827592 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 5 februari]]> Tue, 29 Jan 2019 16:16:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2825747 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 4 februari]]> Mon, 28 Jan 2019 10:19:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2815269 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 21 januari]]> Tue, 15 Jan 2019 07:12:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2810481 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 14 januari]]> Tue, 08 Jan 2019 16:28:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2803840 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 7 januari]]> Thu, 27 Dec 2018 09:59:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2802901 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 3 januari]]> Fri, 21 Dec 2018 11:31:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2802156 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 2 januari]]> Thu, 20 Dec 2018 13:31:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2779839 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 23 november]]> Wed, 05 Dec 2018 13:21:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2778760 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 22 november]]> Wed, 05 Dec 2018 13:17:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2765885 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 5 november]]> Wed, 05 Dec 2018 13:15:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2764762 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 2 november]]> Wed, 05 Dec 2018 13:09:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2791157 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 5 december]]> Wed, 05 Dec 2018 13:01:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2752738 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 17 oktober]]> Thu, 11 Oct 2018 08:48:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2745086 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 8 oktober]]> Tue, 02 Oct 2018 06:39:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2740967 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 3 oktober]]> Wed, 26 Sep 2018 08:47:00 UTC http://www.swedbankrobur.se?contentid=CID_2739351 <![CDATA[Begränsad kurssättning den 1 oktober]]> Mon, 24 Sep 2018 12:51:00 UTC